KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14677096
nr 1467 7096
Lars Stenstad
(f. 1921), Sverige
Komposition, Signerad. Blandteknik, 15x18 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Lars Stenstad, svensk målare och grafiker född i Ronneby 1921.
måndag 16 maj 2022
kl 19:35:51
Lars Stenstad
Läs mer om Lars Stenstad